תמונת אווירה

יצירת קשר

נשמח לעמוד לרשותכם גם בדרכים הבאות: מייל: [email protected] טלפון: 09-9585085 פקס: 09-9582665
כתובת: זוז שיווק בע"מ,
מוהליבר 1/58 הרצליה 46328

ZOOZ ייעוץ וניהול שיווקי



עוזרים לכם לצמוח

ZOOZ בעברית פרושו לנוע, אך גם סוג של כסף. מטרתנו היא לעזור לארגונים להשתנות על-מנת לצמוח, תוך התמקדות החוצה - במענה לרצונות הלקוחות, ופנימה - בטיפוח משאבי-האנוש. לכן, אנו מספקים ייעוץ והדרכה בתחומים הבאים: אסטרטגיה, שיווק, וניהול החדשנות (צמיחה ממוקדת לקוחות), וגם פיתוח ארגוני, אימון, ופיתוח מנהלים ועובדים (צמיחה פנים-ארגונית).

כאן, בחברת ZOOZ, אנחנו "מתים" על שיווק. אנחנו מאמינים ששיווק הוא המפתח העיקרי להפיכת חברה לסיפור הצלחה. או לכישלון. העסק שלנו הוא לסייע לחברות להתקדם בכיוון הנכון. המסע שאנו עורכים הוא אל מוחו של הלקוח: איך המוח שלו עובד? מה הוא מסוגל לזכור? מה הוא רואה ומה אינו יכול לראות? מה הוא רוצה ומה מפריע לו? מה הרגלי הצריכה שלו? איך נוכל להפתיע אותו לטובה? מה יגרום לו למצמץ?

במהלך השנים רכשנו לנו שם בהובלת תהליכים אסטרטגיים ובליווי שיווקי של חברות ישראליות בשוק המקומי והגלובלי. את הניסיון שרכשנו ניצלנו על מנת לפתח תהליכי ליווי ופעילויות ייחודיות, לרבות חדשנות שיטתית (כלים ושיטות לניהול החדשנות) ותוכנית מוּצָרֶשֶת (המסייעת לפתח קווי מוצרים המיועדים לרשתות קמעונאיות בחו"ל).

על מנת לקדם את ההתמקצעות בתחום השיווק בישראל אנו מסייעים ללקוחותינו להנות מסבסוד ממשלתי על ייעוץ והדרכות, בין היתר ZOOZ שמשה כחברת הייעוץ המובילה בפרויקט ניצוץ של התמ"ת (לטיפוח החדשנות בעסקים קטנים ובינוניים), ומספקת שרותי ייעוץ גם במסגרת הליווי השיווקי (של מכון היצוא), ומעוף (של התמ"ת). בנוסף, אנו מפיצים עלון חינם אלקטרוני, המתפרסם פעם בחודשיים, ועוסק בנושאי אסטרטגיה, שיווק וחדשנות. עלון זה, הנקרא לָזוּז, נשלח לאלפי מנהלים בכירים במשק הישראלי.



נעים להכיר!

כדי ללמוד עוד על פעילותנו בתחומי האסטרטגיה, השיווק והחדשנות:
בדוק מיהם חברי הצוות שלנו,
קרא על השרותים שאנו מציעים,
בדוק מי הלקוחות שלנו,
מה הם אומרים עלינו,
ואיזה סיפורי הצלחה היו לנו.

תוכל גם לעיין בחוברת סדנאות אסטרטגיה ושיווק,
ובחוברת סדנאות חדשנות ויצירתיות,
או פשוט - צור איתנו קשר.

באתר תמצא גם שפע מאמרים,
את עלון לזוז - לעוסקים באסטרטגיה, שיווק וחדשנות,
רשימת ספרי חובה לכל מנהל,
ומידע על סדנאות חדשנות שיטתית.

הנך מוזמן גם לקרוא על הפעילות של ZOOZ בתחום משאבי-האנוש.