תמונת אווירה

יצירת קשר

נשמח לעמוד לרשותכם גם בדרכים הבאות: מייל: [email protected] טלפון: 09-9585085 פקס: 09-9582665
כתובת: זוז שיווק בע"מ,
מוהליבר 1/58 הרצליה 46328

איך להעסיק עובדים בחו"ל?

גם עסק קטן יכול לעשות זאת!

התפרסם בעבר בגיליון 85 של עלון "זוּזוֹן"
מאת: ארי מנור, מנכ"ל ZOOZ

אם העסק שלך הוא מקומי, או ללא מועסקים, בוודאי השאלה "איך להעסיק עובדים בחו"ל?" נשמעת לך קצת מוזרה. אם כל הפעילות שלך מתבצעת בישראל (ואולי רק ביישוב ספציפי בישראל), מה פתאום שתעסיק אנשים בחו"ל? אם אתה עצמאי ואינך מעסיק עובדים - מה פתאום שתעסיק עובדים בחו"ל?

ועדיין, כמעט כל עסק בישראל יכול להסתייע בשירותים של עובדים מחו"ל, למשל מהודו או ממזרח אירופה, במחירים מאוד זולים, ובאיכות גבוהה למדי, במגוון רחב של תחומים, וביניהם: בניית אתרים, עיצוב גרפי, אנימציה, קידום אתרים, קמפיינים באינטרנט, תכנות, וכמובן שרותי תרגום, קניינות בינלאומית, מודיעין עסקי וסיוע באיתור ספקים ולקוחות בחו"ל.

אז אם אתה זקוק, למשל, ללוגו וניירת חדשה, לאתר אינטרנט מעוצב או לקידום שלו, לאפליקציית iPhone משלכם, לתרגום ולכתיבה באנגלית, או אפילו למזכיר/ה אישית, ייתכן שהגיע הזמן שתעסיק עובדים בארצות אחרות!

בתור התחלה, היכנס לאתר Upwork.com, שהוא האתר הבינלאומי המוביל למיקור חוץ (outsourcing), בחרוקטגוריית חיפוש מתאימה, ואתר מספר ספקי שירותים שעשויים להתאים לצרכים שלך. שלח ל-3 מהם במייל בקשה להצעת מחיר, התרשם מהתשובות, ולאחר-מכן החלט עם מי לעבוד.

לרוב תוכל להשיג בדרך זו עובדים משכילים (בעלי תואר שני ומעלה), מנוסים מאוד בתחומם, ובעלות שהיא רבע או פחות מהעלות בישראל. ובגלל שהעלויות הן זולות, מומלץ להתנסות בעבודה בהיקף קטן עם שני ספקים שונים, ואחרי התנסות להחליט עם מי מהם להמשיך לעבוד.

בהצלחה בהרחבת המשאב האנושי שלך - לכל רחבי העולם!

ליווי וייעוץ עסקי

מעוניינים בייעוץ, אימון או הדרכה לעסק שלכם?
צרו איתנו קשר: 09-9585085, [email protected].