תמונת אווירה

יצירת קשר

נשמח לעמוד לרשותכם גם בדרכים הבאות: מייל: [email protected] טלפון: 09-9585085 פקס: 09-9582665
כתובת: זוז שיווק בע"מ,
מוהליבר 1/58 הרצליה 46328

ליווי להאצת ה-pipelineתכנון חכם של ניהול פרוייקטים

אם אתם מחברת היי-טק המנהלת במקביל מספר רב של פרויקטים (לדוגמא - מספר גירסאות גדולות של תוכנה), כמעט בוודאות תרצו להאיץ את צנרת הפרוייקטים, ה-pipe-line שלכם. אבל, לעיתים החיפזון הוא מהשטן. לכן, ודאי תרצו גם להבטיח שקיצור את לוחות זמנים אינו בא על חשבון עמידה ביעדים העיסקיים, ובאיכות הנדרשת של התוצרים.

שיפור של ניהול הפרויקטים בארגון תוך עמידה ביעדים ובאיכות הנדרשת יאפשרו לכם להגיע לשוק בזמן, כלומר להשיג time to market טוב יותר. בנוסף, ניהול פרוייקטים יעיל וחכם יאפשר לכם להגביר את שביעות רצון הלקוחות ואת המכירות, ולהשיג יתרון תחרותי משמעותי.

ZOOZ מציעה לכם כעת ליווי ייעודי בתחום זה, המוענק במסגרת הסכם retainer שנתי, שהיקפו לרוב 40 שעות בחודש ברבעון הראשון, 20 שעות בחודש ברבעון השני, ו-10 שעות בחודש בהמשך השנה.

הליווי ניתן ע"י מר חי פורשר, מבכירי המומחים בארץ בתחום ניהול תוכנית פרויקטים, ובעל 20 שנות ניסיון בתחום, לרבות כמנהל פרויקטים באלתא, Nokia Siemens Networks, ו-AudioCodes.

חי פיתח שיטה יעודית לניהול פרויקטים והנעת תהליכים, המאפשרת יישום יעיל של מתודולוגיית Agile בארגונים, תוך מתן דגש ומשקל לניהול מוכוון יעדים (MBO). השיטה מתאימה לחברות תוכנה, אך גם לחברות ומחלקות נוספות המנהלות פרויקטים מרובים (חברות תרופות, חומרה, מפעלים יצרניים, מחלקות פיתוח, וכו').

על מנת שהטמעת המתודולוגית המקצועית להאצת ה-Pipeline ולניהול פרוייקטים תצליח, הליווי המוצע כולל גם הנחייה ותמיכה בהיבט האנושי (human factors) של החברה, לרבות תקשורת נכונה, הגברת המוטיבציה ומיצוי הפוטנציאל האישי והארגוני.

ניתן גם להזמין הרצאת הכרות עם השיטה, וכך להיחשף אליה.ליווי להאצת ה-pipeline

מעוניינים בסיוע ותכנון חכם של ניהול פרוייקטים ?
צרו איתנו קשר: 09-9585085, [email protected].