תמונת אווירה

יצירת קשר

נשמח לעמוד לרשותכם גם בדרכים הבאות: מייל: [email protected] טלפון: 09-9585085 פקס: 09-9582665
כתובת: זוז שיווק בע"מ,
מוהליבר 1/58 הרצליה 46328

פיתוח מנהלים מקיף בקבוצת אגיס

סיפורי הצלחה של ZOOZ

קבוצת אגיס עברה בתחילת שנות האלפיים צמיחה מואצת, הן ברמה העיסקית (גידול חד בתרופות עם אישור FDA, בהכנסות ובשווי הבורסאי), הן ברמה הארגונית (גידול במצבת העובדים), והן ברמה המקצועית (עמידה בתקני ייצור של ה-FDA, ועוד).

על מנת לאפשר להנהלה הבכירה של כימאגיס (מנכ"ל וסמנכ"לים) להתמקד בפיתוח עסקי, התבקשנו בשנת 2001 להעביר קורס פיתוח מנהלים לדרג המנהלים שתחתיהם. הרעיון היה להכשיר אותם לנהל בפועל את הפעילות השוטפת בישראל, ולהתמודד בהצלחה עם הבעיות הלוגיסטיות והאחרות הנובעות מהאצת הצמיחה.

לוגו אגיס

קורס המנהלים נבנה סביב תשע סדנאות בתחום מיומניות הניהול, במהלך שבעה חודשים, כשרוב הסדנאות נבחרו ע"י המשתתפים עצמם, כך שהתאימו לצרכיהם השוטפים. בחודשיים הראשונים התקיימו שתי סדנאות בחודש, על מנת להכניס את התהליך להילוך גבוה. בתחילת כל סדנא נערכה חזרה ותמיכה להטמעת הנלמד בסדנא הקודמת . בסיום כל סדנא התקיימה "קבוצת-תמיכה" בה המנהלים עוזרים אחד לשני בבעיות ניהוליות שוטפות, על מנת לאפשר למנהלים להתגבש יחד, ולעזור זה לזה בפעילות השוטפת בישראל.

על מנת להבטיח אפקטיביות של התהליך, כל משתתף נפגש פעמיים בחודש עם היועצת הארגונית שהעבירה את הקורס. בפגישות אלה כל מנהל מקבל תמיכה וייעוץ אישיים בתפקידו הניהולי, וסיוע ביישום החומר הנלמד בסדנאות. בנוסף, חברי ההנהלה הבכירה בכימאגיס עברו קורס בנושא חניכה (Mentoring).

בעקבות הצלחת הקורס, ושביעות רצון המשתתפים וההנהלה, הועברו קורסים דומים לדרגים נוספים בכימאגיס (דרג ב', עתודה ניהולית), והועבר תהליך דומה לדרגים שונים בחברת אגיס תעשיות, במהלך 2002 ו-2003. בתקופה זו כמות העובדים בקבוצת אגיס צמחה בהדרגה ובמקביל להטמעת מיומנויות ניהול בקרב יותר ויותר מנהלים. בשנת 2004 בוצעו קורסי פיתוח מנהלים ל-4 קבוצות מנהלים נוספות באגיס. אנו גאים להיות חלק מהצמיחה של אגיס.